Od satiry k ekonomii

Removu.cz Od satiry k ekonomii Image
AUTOR
Radka Adamcová
NÁZEV SOUBORU
Od satiry k ekonomii.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,99 MB

POPIS

Od satiry k ekonomii je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Radka Adamcová. Přečtěte si s námi knihu Od satiry k ekonomii na removu.cz

Ústředním tématem publikace je divadlo. Metodika je vhodná pro práci se staršími žáky 2. stupně v rámci českého jazyka. Vedle rozvoje základní, čtenářské gramotnosti vede žáky k práci s vlastními emocemi a k rozvoji gramotnosti sociální.Práce s bajkou – personifikace, satira, ironie, pointa, kontrastSociální gramotnost – emoce, pocity, nálady, smysly, nálady, fantazie, postoje a zkušenostiČlověk a společnost – totalita, nacionalismus, demokracie, ekonomické a politické souvislostiDivadlo dokáže spojit učivo nejen vzdělávacích oborů, jako je Český jazyk a literatura a Člověk a společnost, ale i kultivovat osobnost žáka. Pokud hledáte inspiraci a zkušenosti, jak zpracovat téma vhodné pro žáky 8. a 9. tříd a zároveň chcete své žáky vést k hlubšímu zamyšlení, naleznete v této příručce výtečný návod.
INFORMACE

Od satiry k ekonomii Nakladatelství Dr. Josef Raabe, s.r.o.

Srovnání cen Od satiry k ekonomii - Adamcová Radka, Mareš Svatopluk, Tvrďoch Lukáš. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 279 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

Od satiry k ekonomii - Chci.cz

Rozvoj čtenářské, matematické, přírodovědné a sociální gramotnosti na 2. stupni ZŠ. OD SATIRY K EKONOMII

SOUVISEJÍCÍ KNIHY