Návody k speciálním praktickým cvičením z farmaceutické technologie

Removu.cz Návody k speciálním praktickým cvičením z farmaceutické technologie Image
AUTOR
Milan Řehula
NÁZEV SOUBORU
Návody k speciálním praktickým cvičením z farmaceutické technologie.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,20 MB

POPIS

Trávit čas knihou Návody k speciálním praktickým cvičením z farmaceutické technologie! Na našem webu removu.cz najdete knihu Návody k speciálním praktickým cvičením z farmaceutické technologie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Druhé vydání speciálního praktika z farmaceutické technologie, které je zaměřeno na praktické ověřování teoretických poznatků. Pozornost je soustředěna na studium zrněných prášků, mikročástic, neobalených tablet, enterosolventních tablet, dražé a polotuhých dermálních přípravků. Studenti se seznámí s výrobou a lékopisným nebo nelékopisným hodnocením výše uvedených lékových forem. Získané výsledky mohou přímo zapisovat do příslušných tabulek ve skriptech.
INFORMACE

Předměty - Univerzita Karlova

Kniha: Návody k speciálním praktickým cvičením z farmaceutické technologie (Milan Řehula a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Návody k základním praktickým cvičením z farmaceutické ...

Kniha: Návody k základním praktickým cvičením z farmaceutické technologie - Milan Řehula. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... Návody k speciálním praktickým cvičením z farmaceutické technologie kolektiv autorů ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY