Bible Slovo na cestu

Removu.cz Bible Slovo na cestu Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Bible Slovo na cestu.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,69 MB

POPIS

Bible Slovo na cestu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Bible Slovo na cestu na removu.cz

Měkká vazba se zipem, malinová, orientační výřezy.Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible, který převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a obrazy, které by mohly být dnešnímu šlověku vzdálené. Pomáhá tak čtenáři pochopit myšlenky a smysl původního biblického textu. Text je doprovázen světově proslulými ilustracemi od Annie Vallottonové. Orientační výřezy se zkratkami biblických knih usnadňují vyhledávání.
INFORMACE

Slovo na cestu (BCZ) - Bible

Efezským 2 Slovo na cestu (SNC) Jako ostatní, a přece ne jako ostatní. 2 I vy jste kdysi byli pod kletbou, navždy odděleni od Boha svými hříchy. 2 Stejně jako všichni ostatní jste podléhali moci nepřátelské Bohu, která se rozprostírá nad světem a dosud je činná v lidech, kteří se Bohu vzpírají. 3 Právě takoví jsme bývali i my.

Bible Slovo na cestu | Srovnanicen.cz

Hledáte Bible Slovo na cestu? HLEDEJCENY.cz nabízí Bible Slovo na cestu od 342 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY