Norsko

Removu.cz Norsko Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Norsko.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,58 MB

POPIS

Hledáte knihu Norsko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Další z řady úspěšných průvodců vás zavede tentokrát do Norska, země fjord, vodopádů a divokých hor. Popisuje nejkrásnější místa a nejžádanější turistické atrakce, s nimiž se v této zemi můžete seznámit - od starobylé i moderní architektury, vikinských památek, muzeí, galerií přes parky, zámky, majáky až po výlety překrásnou krajinou. Nechybí ani množství praktických informací o tom, kde se chutně najíst, kde se ubytovat a nakupovat, jak používat místní dopravu i nač si dávat pozor. Knihu doplňuje rovněž slovníček základních norských frází.
INFORMACE

Fakta a zajímavosti o Norsku - ifenomen.cz

Norsko ale zůstává členem Evropské sdružení volného obchodu (ESVO). Páté rozšíření EU - zvané východní - proběhlo 1. května 2004 , kdy se Unie rozšířila o 10 zemí: Česko , Estonsko , Kypr , Litva , Lotyšsko , Maďarsko , Malta , Polsko , Slovensko a Slovinsko .

Základní informace - Norge.cz - Norsko a norština

Když se řekne Norsko, každý si jistě představí studenou severskou zemi, fjordy, hory, polární medvědy a neohrožené Vikingy.Ale Norsko toho v sobě ukrývá mnohem víc - není to jen ráj na zemi plný přírodních krás a zajímavostí, kde žijí šťastní a bohatí lidé, kteří profitují z těžby ropy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY