Záznamy a odkazy

Removu.cz Záznamy a odkazy Image
AUTOR
Dušan Hanák
NÁZEV SOUBORU
Záznamy a odkazy.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,78 MB

POPIS

Hledáte knihu Záznamy a odkazy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Dušan Hanák? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Knihu experimentálnych undergroundových farebných fotografií významného filmového režiséra dopĺňa text Petra Michaloviča v slovenskom origináli a anglickom preklade. Kniha je vhodná aj ako darček do anglicky hovoriacej cudziny. Fotografie sú nielen zo Slovenska, ale napr. z Japonska, Nemecka, Veľkej Británie ap.
INFORMACE

Užitečné odkazy :: Pátrání po předcích

Následují odkazy na dva DNS servery, které o doméně poskytují autoritativní informace - jeden místní a druhý externí. Dále MX záznamy, určující kam se bude doručovat elektronická pošta pro tuto doménu. Další dva řádky obsahují A a AAAA záznamy určující adresy počítače cosi.kdesi.cz.

Záznamy a odkazy - Dušan Hanák, brožovaná vazba, slovenský ...

Tyto záznamy však nejsou pouze úložnou informací, mají obrovský vliv na naše každodenní životy, na naše vztahy a na naše postoje a názory. Na základě akašických záznamů se k sobě přitahujeme nebo se odpuzujeme. Je to zdroj informací, jenž je dostupný každému.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY