Krvavé dědictví

Removu.cz Krvavé dědictví Image
AUTOR
Ben Osborne
NÁZEV SOUBORU
Krvavé dědictví.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,24 MB

POPIS

Krvavé dědictví je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ben Osborne. Přečtěte si s námi knihu Krvavé dědictví na removu.cz

Bývalý žokej Danny Rawlings je obviněn z vraždy svého přítele a stává se tak psancem. Navíc je donucen být svědkem chladnokrevné popravy své lásky. Vyburcován svou beznadějnou situací se vydá sám stíhat skutečné vrahy. Proti všemu očekávání se vrací do sedla v Epsom Derby nejen proto, aby si splnil svůj sen, ale především aby odhalil síly zla při činu a pomohl na svět spravedlnosti.
INFORMACE

Kniha Krvavé dědictví - Ben Osborne | Dobré Knihy.cz

Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online.

Krvavé Šenky opustili obyvatelia, desivé povesti však ...

Dožil se požehnaného věku - 96 let. Mnoha mladším lidem však zničil život. A to včetně své rodiny. Obávaný komunistický prokurátor Karel Vaš, kterého historik Paleček označuje za fanatika, zemřel loni v prosinci. Jeho dědictví však jeho vlastní dcera odmítla. "Krvavé" peníze po muži, který poslal na smrt třeba generála Píku, dá na charitu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY