Bono o Bonovi

Removu.cz Bono o Bonovi Image
AUTOR
Michka Assayas
NÁZEV SOUBORU
Bono o Bonovi.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,80 MB

POPIS

Trávit čas knihou Bono o Bonovi! Na našem webu removu.cz najdete knihu Bono o Bonovi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

V knižním rozhovoru se ze svých životních postojů vyznává frontman skupiny U2 a známý aktivista, který se vytrvale zasazuje o pomoc hladovějícím v Africe, Bono, vlastním jménem Paul David Hewson. Otázky zabývající se Bonovým soukromím, stejně jako setkáním s papežem Janem Pavlem II. nebo Georgem Bushem, otázky týkající se úspěchů i propadáků skupiny U2, filozofie, náboženství, politiky, ale i lásky a naděje kladl francouzský novinář Michka Assayas, který s Bonem udržuje přátelství už dvacet pět let. Knižní interview Bono o Bonovi, které vznikalo v průběhu let 2002-2005 v Dublinu, Paříži, Boloni a na francouzské Riviéře, nabídl Assayasovi Bono sám v červenci 2001 po jednom koncertě v pařížském Palais Omnisports de Bercy. Kniha se stala ve Velké Británii a ve Spojených státech brzy po vydání bestsellerem a vyšla také ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku, Nizozemsku, Portugalsku, Maďarsku a Japonsku a v dalších zemích. Je určena nejen všem příznivcům a fanouškům skupiny U2, ale i těm čtenářům, které zajímá život a názory slavných lidí. Bonovy aktivity na úrovni charitativní a politické jsou dnes už natolik známé, že se ze zpěváka Bona stal "globální hráč", který již několik let úspěšně lobbuje mezi politiky vyspělých zemí za oddlužení nejchudších států planety.
INFORMACE

Bon Jovi - Bed Of Roses (Chords) - Ultimate-Guitar.Com

Bon Jovi tedy udělal výjimku a píseň nakonec ve filmu zazní. Ponorka U-571 (2000)-Jack Noseworthy a Jon Bon Jovi sa objavili v spoločnom projekte ešte predtým. Noseworthy hral v klipe k skladbe "Always" od kapely Bon Jovi, ktorá mala byť použitá vo filme Romeo krváca (1993). Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Bon jovi - vše o tématu

Ochutnejte lahodná španělská vína, španělské delikatesy a speciality od Bonovino. Dovážíme vína ze španělských oblastí Rioja, Ribera del Duero, Rias Baixas. Ze španělských delikates nabízíme olivové oleje, sýry, uzeniny, šunku Jamón, papriky a mnoho dalších španělských specialit. Objednejte si v e-shopu nebo osobně v naší prodejně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY