Sebeobrana na ulici

Removu.cz Sebeobrana na ulici Image
AUTOR
Veronika Petrů
NÁZEV SOUBORU
Sebeobrana na ulici.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,33 MB

POPIS

Trávit čas knihou Sebeobrana na ulici! Na našem webu removu.cz najdete knihu Sebeobrana na ulici a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha seznamuje čtenáře bez ohledu na věk a sportovní zdatnost se způsoby sebeobrany, které lze využít při napadení na ulici nebo v parku, tj. "v boji zblízka". Autoři vycházejí z jednoduchých technik, vhodných i pro laiky, které jsou rozděleny podle jednotlivých typů útoku, např. úchopy, údery, kopy, škrcení až po útok holí, nožem a ohrožování krátkou střelnou zbraní. Výklad je zaměřen především prakticky a pro lepší názornost a srozumitelnost je každá technika přiblížena fotodokumentací s popisy. Čtenáři jsou seznámeni i s příslušnými informacemi týkajícími se právního výkladu nutné obrany, krajní nouze a oprávněného použití zbraně.
INFORMACE

Jan Paldus, Sebeobrana Ostrava

Víte že i jednodenní kurz sebeobrany může výrazně zvýšit vaše šance při přepadení na ulici. Cílem tohoto kurzu není učit vás složité sebeobranné techniky, které v praxi nikdy nepoužijete. Cílem tohoto kurzu je ukázat vám , jak se na ulici bezpečně chovat, jak nebýt oběť a jak přepadení předcházet.

Reálná sebeobrana na ulici | THOR Tac

This feature is not available right now. Please try again later. Published on Nov 23, 2013. Funkčná sebaobrana Marián Paulenka. Category ... Sebeobrana Praha 40,084 views. 1:07.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY