Bič

Removu.cz Bič Image
AUTOR
Dick Francis
NÁZEV SOUBORU
Bič.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,49 MB

POPIS

Trávit čas knihou Bič! Na našem webu removu.cz najdete knihu Bič a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hlavní postavou detektivního románu je bývalý žokej Sid Halley. Po úrazu ruky musel zanechat závodění a nový smysl života našel jako soukromý detektiv. Stále se pohybuje především v prostředí milovaných dostihů. Řeší nezákonné spekulace s akciemi dostihových závodišť, likvidaci nejlepších závodních koní, úplatkářství. Oporou je mu jeho přítel Chic Barnes, učitel džuda. Jako úspěšný tandem společně objasňují případy, jež se podivuhodně prolínají. Nebezpečná pátraní je přivádí do nečekaných situací, které vyústí v bezprostřední ohrožení života.
INFORMACE

bič překlad z češtiny do angličtiny - Seznam Slovník

Peter Bič Project je slovenská šestičlenná hudební skupina pocházející z Košic. Skupinu založil Peter Bič v roce 2010, po odchodu z kapely IMT Smile.Skupina debutovala v roce 2012 vydáním alba Say It Loud, z něhož se asi nejznámější stala skladba „Hey Now", která se stala hitem i v zahraničí.

Peter Bič Project - Wikipedie

Bič určený pro práci na lonži, vhodné pro použití od hříběte po zkušeného koně. Bičík SCHOOLING můžete použít k pobídkám koně i při práci na volno. Odolné a pružné jádro ze skelných vláken.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY