Moje duchovní cesta a channeling

Removu.cz Moje duchovní cesta a channeling Image
AUTOR
Zdenka Blechová
NÁZEV SOUBORU
Moje duchovní cesta a channeling.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,30 MB

POPIS

Trávit čas knihou Moje duchovní cesta a channeling! Na našem webu removu.cz najdete knihu Moje duchovní cesta a channeling a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zdeňka Blechová je úspěšná spisovatelka, která nyní vydává ve svém nakladatelství svoji autobiografii duchovní cesty. Tato kniha vás seznámí s tím, jak je možné dojít k poznání trpělivostí a pílí. Zdeňka zde popisuje i to, jak se učila channeling a automatickou kresbu. I tato kniha, jako ostatní knihy Zdenky Blechové, je napsána poutavě a určitě ji přečtete jedním dechem. Kniha vás nejen poučí, osvětlí vám váš růst, ale dotkne se i vašeho srdce. Není co více dodávat, přečtěte si ji a posuďte sami.
INFORMACE

Moje duchovní cesta a channeling, Zdenka Blechová ...

Kupte knihu Moje duchovní cesta a channeling (Zdenka Blechová) s 30 % slevou za 273 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Kniha Moje duchovní cesta a channeling - Zdenka Blechová ...

0 hodnocení Moje duchovní cesta a channeling 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Zdeňka Blechová je úspěšná spisovatelka, která nyní vydává ve svém nakladatelství svoji autobiografii duchovní cesty. Tato kniha vás seznámí s tím, jak je možné dojít k poznání ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY