Zlatý fond her I

Removu.cz Zlatý fond her I Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Zlatý fond her I.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,30 MB

POPIS

Zlatý fond her I je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Zlatý fond her I na removu.cz

Nejznámější a nejúspěšnější hry pro dospívající a dospělé, které vznikly na kurzech Prázdninové školy Lipnice během prvních dvaceti let trvání tohoto experimentálního střediska výchovy v přírodě. Silné osobní prožitky rozvíjejí sebedůvěru, zlepšují komunikaci, spolupráci, tvořivost a zodpovědnost účastníků, zvyšují jejich citlivost pro přírodní a sociální prostředí. Stane se dobrým pomocníkem vedoucím a instruktorům různých akcí zaměřených na rekreaci a volný čas. Inspiraci může poskytnout i učitelům, vychovatelům a manažerům.
INFORMACE

Hry a tréninky | Zlatý fond her I | Nakladatelství Portál

Zlatý fond her III. - Daniela Zounková . Hry a programy připravené pro kurzy Prázdninové školy Lipnice Nejnovější hry shromážděné k jubileu 30 let působení Prázdninové školy Lipnice. Kniha obsahuje asi 60 strukturovaných her, které se soustřeďují na rozvoj osobnosti a vzájemných vztahů ve skupině.

Zlaty fond her ii | Sleviste.cz

Zlatý fond her I. Autor Ivo Jirásek. Nejznámější a nejúspěšnější hry pro dospívající a dospělé, které vznikly na kurzech Prázdninové školy Lipnice během prvních dvaceti let trvání tohoto experimentálního střediska výchovy v přírodě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY