Topím se v tobě

Removu.cz Topím se v tobě Image
AUTOR
Jasinda Wilder
NÁZEV SOUBORU
Topím se v tobě.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,89 MB

POPIS

Trávit čas knihou Topím se v tobě! Na našem webu removu.cz najdete knihu Topím se v tobě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea.Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství… a také pocit vinny. Přesto se ale naučí překonávat bolest i smutek a společně zjistí, jak důležité je odpuštění.
INFORMACE

Topím se v tobě | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách

Kniha Topím se v tobě vypráví příběh mladé studentky Nell, jejímž nejlepším kamarádem byl už od útlého dětství stejně starý soused Kyle. Spolu si hráli, spolu se učili, spolu vyrůstali. V šestnácti letech se přátelství změnilo v lásku - první lásku se vším všudy.

Topím se v tobě / Nejlevnější knihy

Topím se v tobě byla opravdu zvláštní knížka. Díky tomu, že ji autorka rozdělila do dvou částí, jsme se mohli do podrobna dozvědět, jaký vztah měla s Kylem a poté také to, co následovalo po jeho smrti. Nejvíc jsme si asi mohli všimnout toho, jak se měnila Nell. Na začátku to byla v

SOUVISEJÍCÍ KNIHY