Zimní oběť

Removu.cz Zimní oběť Image
AUTOR
Mons Kallentoft
NÁZEV SOUBORU
Zimní oběť.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,90 MB

POPIS

Zimní oběť je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mons Kallentoft. Přečtěte si s námi knihu Zimní oběť na removu.cz

Panuje nejstudenější únor, jaký kdo pamatuje. Za obzvlášť mrazivé noci je nalezeno tělo tlustého muže visící na osamělém stromě uprostřed větrem ošlehané pustiny Östergötlandu. Případem je pověřena mladá inspektorka Malin Forsová, svobodná matka prožívající své osobní tragédie. S kolegy z linköpinské policie musí zjistit, kdo je onen muž a jak se jeho tělo ocitlo na stromě. A kdo je vrah. Pronásledování vraha zavede Malin k nejtemnějším zákoutím lidského srdce.První díl kriminální série Monse Kallentofta, „nového krále skandinávské detektivky“, se okamžitě po vydání stal bestsellerem. Jen ve Švédsku bylo prodáno více než tři sta tisíc výtisků, kniha zde byla celé tři měsíce nejprodávanějším titulem a dominovala žebříčkům prodejnosti i v ostatních severských zemích. Práva byla prodána již do jedenácti zemí a chystá se filmové zpracování celé série.
INFORMACE

Zimní oběť Host - vydavatelství, s. r. o.

Úvod > Použité knihy, grafika, pohlednice... > Beletrie > Mons Kallentoft - Zimní oběť Nové knihy. Beletrie pro dospělé ...

Kniha Zimní oběť - Mons Kallentoft | knizniklub.cz

„Zimní oběť" je bravurně napsaným thrillerem, který odhaluje temnou stranu lidské psychiky, plné nepochopitelné nenávisti a logiky, či snad zvrácenosti, jež dokáže šokovat. V překladu Luisy Robovské vydalo brněnské nakl. Host, které letos v zimě vydá i další knihu z tohoto cyklu „Smrt v létě".

SOUVISEJÍCÍ KNIHY