Okolí Brna a Moravský kras

Removu.cz Okolí Brna a Moravský kras Image
AUTOR
Václav Klumpar
NÁZEV SOUBORU
Okolí Brna a Moravský kras.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,31 MB

POPIS

Trávit čas knihou Okolí Brna a Moravský kras! Na našem webu removu.cz najdete knihu Okolí Brna a Moravský kras a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Průvodce nabízí 51 vybraných turistických tras v kraji okolo Brna, částečně i na jižní Moravě. Každá trasa je popsána se všemi důležitými informacemi, přesným vyznačením cesty, představením zajímavých míst a podrobnou mapkou v měřítku 1 : 75 000. Ve svém úvodu publikace přibližuje historii, přírodní krásy oblasti a hlavní výchozí body turistických tras a výletní cíle. Nechybějí ani pokyny pro turistiku a rejstřík. Důkladnější seznámení s krajem umožňuje bohatý obrazový materiál (134 fotografií).
INFORMACE

Moravský kras Jižní Morava - Moravský kras a okolí

okolí Brna Moravský kras Vysočina Jízda na loďkách po podzemní říčce Punkvě . Romantická plavba na loďkách po podzemní říčce Punkvě je součástí prohlídky Punkevních jeskyní v Moravském krasu. Během této prohlídky se nejdříve dostanete na samotné dno světoznámé propasti Macocha, hluboké 138,7 metrů a pak se ...

Kudy z nudy - Moravský kras a okolí

Chata se nachází v krásném a klidném prostředí Moravského krasu u Ochozi u Brna. Výhodná poloha k výletům do okolí - Moravský kras, Brno... Ubytování na chatě. Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 12 až 24 osob v 6 ložnicích.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY