Zákonník práce

Removu.cz Zákonník práce Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Zákonník práce.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,37 MB

POPIS

Trávit čas knihou Zákonník práce! Na našem webu removu.cz najdete knihu Zákonník práce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Publikácia obsahuje aktualizované úplné znenie Zákonníka práce s účinnosťou od 1. marca 2015. Zahrňa poslednú novelu Zákonníka práce, zákona č. 14/2015 Z. z. V knihe sú vyznačené nové a aj staré znenia ustanovení zákona.
INFORMACE

Zákony pro lidi - Sbírka zákonů ČR v aktuálním ...

Další nabídky práce » Slova a fráze, co vás ve škole nenaučili Plánování projektu I: čas, zdroje a náklady Práce s informacemi ve výrobě II. Emoce pod kontrolou II - 5 kroků ke zvládání emocí OneDrive pro firmy 2: Spolupracujte na souborech s ostatními - sdílejte Anglické idiomy II Další kurzy a školení »

Novela zákoníku práce - změny a návrhy | ČMSZP

Zákonník práce vyžaduje, aby bolo rozhodnutie o organizačnej zmene prijaté v písomnej forme (§ 63 ods. 1 písm. b) Zákonníka práce). V praxi je písomná forma rozhodnutia dôležitá najmä z hľadiska zabezpečenia si dôkazu o vykonaní organizačnej zmeny pre prípadné súdne konanie o neplatnosť skončenia pracovného pomeru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY