Cesta svobody

Removu.cz Cesta svobody Image
AUTOR
David L. Robbins
NÁZEV SOUBORU
Cesta svobody.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,10 MB

POPIS

Hledáte knihu Cesta svobody? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je David L. Robbins? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Po vylodění spojeneckých vojsk v Normandii jednotky potřebovaly nepředstavitelná množství munice, potravin, pohonných hmot i posil. Přísun materiálu vyloděného na plážích a později i v dobytých přístavech k bojovým jednotkám - stejně kolosální akce jako vylodění samo - měli na starosti řidiči šesti tisíc nákladních vozidel. V krátkém okamžiku, ve kterém se protnou cesty mladého černošského řidiče náklaďáku a armádního rabína, který již v Evropě bojoval za 1. světové války, a nyní se vrátil, aby našel svého syna, sestřeleného letce, se v plné nahotě ukáže krutost války. Autor však předkládá též autentický příběh hrdinství prostých vojáků zapojených do největší logistické operace v dějinách, jejíž úspěch byl podmínkou konečného vítězství.
INFORMACE

Cesta svobody - Plzeňoviny.cz

Úvod cesta grÁlu 2020-02-19t21:46:58+01:00 Mnohými lidmi považován za místo, kde se nachází nejvznešenější ideály všech ctností . . . Mnohými spojován s pohárem věčného života . . .

Cesta svobody - Plzeňoviny.cz

…. ano, i my zaměstnanci ZŠ Cesta. Výzva pro všechny žáky školy, kteří ještě podobný úkol nedělali, aby si ho splnili co nejdříve. Za pár týdnů - věříme - bude již neaktuální. Podíl rodičů na společné úvaze je povolen, vítán. Zaměstnanci školy již mají splněno.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY