Paranormální inteligence

Removu.cz Paranormální inteligence Image
AUTOR
Terry Jamison
NÁZEV SOUBORU
Paranormální inteligence.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,95 MB

POPIS

Paranormální inteligence je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Terry Jamison. Přečtěte si s námi knihu Paranormální inteligence na removu.cz

O takových věcech, jako je předpovídání budoucnosti a jasnovidectví, se mnozí domnívají, že jsou to jen pohádky a fantazie. Nebo nějaká tajemná magie, která nemá s obyčejnými lidmi nic společného. Autorky téhle knihy, populární americká média a věštkyně, vás ale přesvědčí, že nic není tomuhle názoru vzdálenější.Nezůstanou ovšem jen u konstatování, ale na příkladech ze života vylíčí, jak na to, poradí konkrétní cvičení a praktické pokusy. Zjistíte tak, co vám jde nejlépe, a naučíte se komunikovat se svými předky právě tak jako s anděly, předvídat budoucí události, poznat, co je pro vás nejlepší, nebo si najít pravou lásku. "Vesmír chce, abyste byli šťastní," tvrdí ve shodě všichni duchovní vůdcové. Tak proč to nezkusit? Objevte svoje dosud neobjevené dary a vylepšete si život.
INFORMACE

Paranormální inteligence. IQ + EQ = PSI-Q - - Megaknihy.cz

New Subscriber Report: I have gathered together the best images of the many faces of Sasquatch. The genetic variation in faces I believe is backed by the Sasquatch Genome Project that detected homo sapien D.N.A. in the Mitochondrial or maternal lineage, the Y or paternal was a very scary chimera construction.

Paranormální inteligence - Linda Jamison, Terry Jamison ...

Paranormální inteligence. Kdo napsal knihu Paranormální inteligence? Autorem je Terry Jamison, Linda Jamison. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY