Požadavky na software

Removu.cz Požadavky na software Image
AUTOR
Karl E. Wiegers
NÁZEV SOUBORU
Požadavky na software.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,62 MB

POPIS

Trávit čas knihou Požadavky na software! Na našem webu removu.cz najdete knihu Požadavky na software a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Chcete se podílet na nejrozsáhlejších projektech mezinárodních vývojářských firem? Rádi byste se naučili efektivně pracovat s požadavky klientů? Nevíte si rady s věčnými změnami a nekonečnými připomínkami klientů? Jedinečná publikace je plná těch nejzásadnějších rad a návodů, bez kterých se profesionální vývojář neobejde. Pomůže vám nejen ovládnout veškeré dovednosti při sbírání, analýze a správě požadavků, ale naučí vás předvídat rizika a hledat chyby v hotových projektech. Budete vědět, jak s klientem komunikovat, na co se ptát, jakou chtít odpověď. S publikací se mimo jiné naučíte: Získávat, vyhodnocovat a správně dokumentovat požadavky Spolupracovat s klientem po celou dobu vývojového cyklu Ujasnit si a stanovit parametry důležité pro zákazníky Definovat parametry nezbytné pro vývojáře Využít zpětné vazby pomocí tzv. projektového šampióna Tvořit a používat analytické modely, rozhodovací tabulky a stromy Snižovat rizika prototypováním a hledat chybějící požadavky Jak se bránit proti neúměrnému narůstání požadavků Jak automatizovat správu požadavků a poznat hotový projekt K ještě konkrétnějšímu a praktičtějšímu využití jsou ke knize přiloženy případové studie a slovníček všech důležitých pojmů.
INFORMACE

Požadavky na software PAM | Microsoft Docs

Požadavky na software. Software, který využíváte, musí mít naimplementovanou podporu B2B. Zda váš software B2B podporuje či nikoli, vám sdělí jeho dodavatel. Vývojářům aplikačního software na základě žádosti umožňujeme vstup do simulačního prostředí za účelem vývoje a úprav jejich programů tak, aby B2B podporovaly.

PŘEČTENO.COM — Wiegers, Karl E.: Požadavky na software

Systém musí tyto požadavky naplnit, aby podporoval byznys cíle dané společnosti a v ideálním případě tvořil konkurenční výhodu. IT architekt však musí při návrhu systému myslet ještě na jednu skupinu požadavků, pokud chce vybudovat kvalitní a pro společnost konkurenceschopný software.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY