Řím a jeho nepřátelé

Removu.cz Řím a jeho nepřátelé Image
AUTOR
Jane Penrose
NÁZEV SOUBORU
Řím a jeho nepřátelé.pdf
VELIKOST SOUBORU
10,29 MB

POPIS

Trávit čas knihou Řím a jeho nepřátelé! Na našem webu removu.cz najdete knihu Řím a jeho nepřátelé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Řím, největší říše v historii lidstva, v době svého největšího rozmachu ovlivňoval celý, tehdy známý svět a jeho odkaz nás ovlivňuje v politice, umění a kultuře dodnes. Jeho moc byla vydobyta na bitevních polích a velikost říše se odrážela na válečné reputaci poražených nepřátel. Hannibal, Kartágo, Mithridates, Galové, Sassanid Perský a neblaze proslulí Gótové, ti všichni se s Římem setkali v bitvách. Řím a jeho nepřátelé, vzájemně srovnávali společnost a vojenskou strukturu těchto lidí se součastnou Římskou armádou. Tato kniha je chronologicky setříděna do čtyř částí se zaměřením na nejvýznamnější války a bitvy, je bohatě ilustrovaná a doplněná barevnými fotografiemi, ilustracemi a mapami, které pomáhají poskytnout vyčerpávající úvod k vzestupu a pádu říše, vytvořené a zničené válkou.
INFORMACE

Jane Penrose - Řím a jeho nepřátelé | Aukro

Kniha: Řím a jeho nepřátelé (Jane Penrose). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Tři největší nepřátelé Říma: Před kým se třáslo slavné ...

V jeho armádě ale propukly nakažlivé nemoci, a to ho nakonec donutilo uzavřít mír. Jak byl život hunského ničitele inspirativní a legendární, jeho konec byl neslavný. V pokročilém věku se rozhodnul pojmout mladou germánskou dívkou Ildikó za svou sedmnáctou manželku. Ráno bylo jeho tělo nalezeno v kaluži krve.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY