Zpod klobouku

Removu.cz Zpod klobouku Image
AUTOR
Jiří Sekereš
NÁZEV SOUBORU
Zpod klobouku.pdf
VELIKOST SOUBORU
2,69 MB

POPIS

Trávit čas knihou Zpod klobouku! Na našem webu removu.cz najdete knihu Zpod klobouku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Veselá básnická sbírka rozesměje jazykovým i obsahovým vtipem, oko pak potěší propracované ilustrace Markéty Řezáčové. Zatímco se autor, jehož texty jsou často přirovnávány k hravé tvorbě Jiřího Žáčka, ve svých trefných poznámkách důsledně vyhýbá jakékoliv skepsi a zachovává si v každé situaci zdravý nadhled a humor, ilustrátorka v této knize předvádí, že si se stejnou lehkostí poradí s jakýmkoli tématem.
INFORMACE

Zpod klobouku - Jiří Sekereš | Databáze knih

zpod: vytáhnout co zpod klobouku etw. unter dem Hut hervorziehen: dolů: klobouk dolů před kým/čím Hut ab vor j-m/etw. klobouk: Strč si to za klobouk! Steck dir das an den Hut! vesta: To je stará vesta! Das ist ein alter Hut!

Kniha Zpod klobouku - Trh knih - můj antikvariát online

Kniha Zpod klobouku Přidat komentář. Květinka008. 30.01.2018. Lehké vtipné básničky, které vypráví příběhy, často s nečekanou pointou :-) A navíc s věnováním přímo od Jirky z autobusu :-) Z Markétiných obrázků mám nejradši hmyz! ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY