Atlas spontánního umění

Removu.cz Atlas spontánního umění Image
AUTOR
Pavel Konečný
NÁZEV SOUBORU
Atlas spontánního umění.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,37 MB

POPIS

Hledáte knihu Atlas spontánního umění? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Pavel Konečný? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Monumentální sochy tesané rovnou do skály, kamenné hlavičky z patníků podél cest, zahrada vyzdobená betonovými postavičkami v zářivých barvách, malovaný vinný sklep nebo soukromý pozemek přetvořený svým majitelem na svérázný autorský „dinopark“, tento průvodce zahrnuje 16 míst s málo známými díly a 9 muzeí s expozicemi uměleckých autodidaktů, která jsou veřejnosti přístupná v České republice, a to napříč kategoriemi art brut, medijní tvorby, lidového či naivního umění.Pod souborným názvem Atlas spontánního umění je shrnul a okomentoval dlouholetý propagátor a sběratel marginálních uměleckých projevů Pavel Konečný.
INFORMACE

Atlas spontánního umění - Knihkupectví ArtMap

Atlas spontánního umění - Pavel Konečný, Šimon Kadlčák. Cena. 295,00 K ...

Martin Fryč | Křest Atlasu spontánního umění

12.4.2017 proběhl slavnostní křest nového Atlasu spontánního umění v knihkupectví ArtMap ve Vojtěšské 18, Praha 1 (kousek od Národního Divadla). Publikace Atlas spontánního umění přináší 25 míst v České republice, která jsou veřejně přístupná a na kterých se nachází jedinečná díla neškolených umělců.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY