Regulace médií

Removu.cz Regulace médií Image
AUTOR
Olga Pouperová
NÁZEV SOUBORU
Regulace médií.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,15 MB

POPIS

Hledáte knihu Regulace médií? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Olga Pouperová? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Kniha vysvětluje právní podmínky vzniku oprávnění provozovat některá média (periodický tisk a rozhlasové a televizní vysílání) a meze přípustných obsahových omezení mediálních sdělení. Jsou v ní již zapracovány poslední legislativní změny, vycházející z rozdělení elektronických mediálních služeb na audiovizuální mediální služby lineární a nelineární. Problematika je nazírána především z pohledu správněprávního, na konkrétních příkladech jsou demonstrovány instituty obecného správního práva. Správněprávní pohled však musí být nutně korigován optikou ústavněprávní. Kniha je určena jak pro studenty předmětů zabývajících se mediálním právem, tak pro vlastníky či pracovníky médií i širší odbornou veřejnost, která se o problematiku médií zajímá.
INFORMACE

Regulace médií - Olga Pouperová | Kniha na Alza.cz

Muni Press Regulace médií . Tento sborník obsahuje devět textů věnovaných problematice regulace médií. Autoři jednotlivých příspěvků, kterými jsou odborníci na ústavní právo (akademici, soudci, advokáti) a také aktivní novináři, se ve svých textech zabývají širokým spektrem problémů.

Mediální diskurz regulace médií: komparativní analýza ...

Regulace médií Autor: Šimíček, Vojtěch Nakladatel: Masarykova univerzita EAN: 9788021090804 ISBN: 978-80-210-9080-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 148 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY