Stromy a jejich léčivá moc

Removu.cz Stromy a jejich léčivá moc Image
AUTOR
Jiří Bodlák
NÁZEV SOUBORU
Stromy a jejich léčivá moc.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,72 MB

POPIS

Trávit čas knihou Stromy a jejich léčivá moc! Na našem webu removu.cz najdete knihu Stromy a jejich léčivá moc a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Neodmyslitelnou součástí naší přírody jsou stromy. Setkáváme se s nimi prakticky všude a chápeme je jako součást našeho života – ale málokdo si uvědomuje plný dosah významu, jaký pro nás stromy mají. Kdo ví, že dub má schopnost dodávat energii a podporovat myšlení a rozhodování člověka, že lípa má omlazující účinky na lidský organismus, že olše posiluje duševní schopnosti člověka, anebo že jasan má magickou moc, aktivuje sílu vůle a podvědomí? Publikace známého botanika Jiřího Bodláka, autora mnoha čtenářsky žádaných publikací tohoto oboru (Rostliny léčí, Praktická fytoterapie aj.), nabízí systematický a srozumitelný přehled stromů s praktickými návody, jak lze využít možných léčivých účinků toho kterého druhu.
INFORMACE

Léčivá síla a energie rozkvetlých stromů - YouTube

Listnatým stromům se také odebírání energie moc nezamlouvá na jaře v období rašení, kdy potřebují veškerou sílu pro růst pupenů. Největší léčebnou sílu mají kvetoucí stromy. V zimě naopak energie stromů lehce stagnuje, přesouvá se spolu s mízou do kořenů a stromy nabírají sílu na další rok.

Kniha: Stromy a jejich léčivá moc - Jiří Bodlák | Knihy.ABZ.cz

Kniha známeho botanika ponúka systematický a zrozumiteľný prehľad stromov s praktickými návodmi, ako sa dajú využiť liečivé účinky jednotlivých druhov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY