Léto v Itálii

Removu.cz Léto v Itálii Image
AUTOR
Sue Moorcroft
NÁZEV SOUBORU
Léto v Itálii.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,65 MB

POPIS

Trávit čas knihou Léto v Itálii! Na našem webu removu.cz najdete knihu Léto v Itálii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Co byste udělali, kdybyste dostali druhou šanci?Když Sofii po dlouhé nemoci zemře otec, rozhodne se podívat na svět novýma očima. Jako jediná dcera se dlouhé roky o těžce nemocného otce starala a nyní si uvědomuje, že je čas začít žít vlastní život – a splnit sliby, které dala tatínkovi, když ležel na smrtelné posteli. Odjíždí do klidného starobylého městečka v Umbrii, aby odhalila zdrcující rodinná tajemství. Zde se seznámí s mladou servírkou Amy, která zjistila, že muž, který se o ni cPomůže Sofie překonat Amy náročné životní období a podaří se jí zhojit bolestné rány z minulosti? Nebo její novou životní cestu osudově překříží záhadný Levi?
INFORMACE

Letní dovolená 2020 Itálie dovolená u moře

Léto v Itálii (2013).mp4 Nyní zapnuto! Zrušit Beta přehrávač? Pokud vám něco nefunguje, napište nám. +5; Rozlišen ...

Vychutnejte si dovolenou v Itálii - od STUDENT AGENCY

Knížka Léto v Itálii, má překrásnou obálku, tuhle knihu jsem si vypůjčila od kamarádky, které se knížka moc líbila, já už z ní ale tak nadšená nejsem jako ona. Knížka mi přišla taková pomalejší, děj se vlekl, nebyli tam žádné převratné události, chyběla jí nějaká akce, zvraty.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY