Už vím proč

Removu.cz Už vím proč Image
AUTOR
Eduard Škoda
NÁZEV SOUBORU
Už vím proč.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,81 MB

POPIS

Trávit čas knihou Už vím proč! Na našem webu removu.cz najdete knihu Už vím proč a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Bohatě ilustrovaná kniha, u které si čtenář hrdě řekne: Už vím proč! Víte, jak se dělá čokoláda a jak se vyrábí cukr? A proč se sýr jmenuje camembert, či hermelín? Z čeho jíme, pijeme a kde bydlíme? Kdo neví, hned se dozví! A nejen to – i jak vzniká porcelán, mýdlo, látka, nářadí, nábytek, kniha, film a spousta dalších předmětů kolem nás. Poznáte výrobky a jejich výrobní procesy v dobách dávných i nedávných. Bohatě ilustrovaná kniha, oblíbená hned od prvního vydání před několika lety, vypráví o běžných věcech, které mnohdy bereme denně do ruky. Ale teď už si každý čtenář téhle knížky hrdě řekne: Už vím proč!3. vydání.
INFORMACE

Edice "Už vím proč?" | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách

Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení.

Už vím proč | Albatros.cz

Už vím proč! Ptáte se, co vím? Proč jsou naše dálnice tak drahé. Nebo o tom mám alespoň svou teorii, kterou jsem si potvrdila při víkendové cestě do Prahy a zpátky. Vyjížděli jsme v pátek ráno. Do Brna to ještě celkem šlo, pak jsem několikrát přetrpěla mořskou nemoc. Mimochodem, to nebylo nic proti cestě v ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY