Výprodej v domě hrůzy

Removu.cz Výprodej v domě hrůzy Image
AUTOR
Bruce Coville
NÁZEV SOUBORU
Výprodej v domě hrůzy.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,30 MB

POPIS

Výprodej v domě hrůzy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bruce Coville. Přečtěte si s námi knihu Výprodej v domě hrůzy na removu.cz

Zažijte neuvěřitelná dobrodružství s příšerami z Barabizny! Tonda a jeho mladší sestra Bára netuší, co si odnáší z výprodeje zařízení starého a zchátralého domu, kterému v městečku nikdo neřekne jinak než Barabizna. Čirou náhodou se ukáže, že si koupili pět povedených živých příšerek. Jakmile se s nimi seznámí, roztočí se kolotoč bláznivých dobrodružství, která jim neuvěří nikdo, kdo je neprožije s nimi. Navštíví jinou planetu s mimozemšťany, nahlédnou do záhrobí a dokonce promluví s opravdovým andělem! Ale záchrana celé naší planety? Nebude to pro ně příliš složitý úkol?
INFORMACE

DŮM HRŮZY: Straší v domě ve Strašicích? Co si myslíte vy

Podnájem v domě hrůzy se prodražil. V květnu 2012 jsme hledaly ubytování ve čtvrti Hales Place, která je díky nízkým cenám mezi studenty velice populární. Nízké ceny jsou ale vykoupeny tím, že je veřejnou dopravou s centrem města i kampusem špatně propojená, nepatří k bezpečným a v docházkové vzdálenosti také není.

DŮM HRŮZY: Straší v domě ve Strašicích? Co si myslíte vy

Kniha: Strašpytlům vstup zakázán Výprodej v domě hrůzy - Bruce Coville. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY