Česko-anglický právnický slovník s vysvětlivkami

Removu.cz Česko-anglický právnický slovník s vysvětlivkami Image
AUTOR
Marta Chromá
NÁZEV SOUBORU
Česko-anglický právnický slovník s vysvětlivkami.pdf
VELIKOST SOUBORU
2,67 MB

POPIS

Trávit čas knihou Česko-anglický právnický slovník s vysvětlivkami! Na našem webu removu.cz najdete knihu Česko-anglický právnický slovník s vysvětlivkami a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tento slovník široce a vyváženě pokrývá pojmoslovní hlavních odvětví českého práva pozornost je věnována i ostatním odvětvím, jako jsou právo patentové, autorské, ochrany životního prostředí atd. Dílo je výsledkem dlouhodobého srovnávání českého práva a angloamerického právního systému. Slovník je určen pro manažery, ekonomy, překladatele a tlumočníky, studenty právnických fakult i oboru překladatelství a tlumočnictví a další uživatele. Publikace obsahuje 9.200 českých heslových záhlaví (právních termínů, obecně-vědních a obecně-právních výrazů), 29.000 českých výrazů, terminologických spojení a větných celků, 46.000 anglických ekvivalentů, velké množství českých i anglických vysvětlivek.
INFORMACE

Česko anglický právnický slovník s vysvětlivkami

Všechny informace o produktu Kniha Česko-anglický právnický slovník 3. vydání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Česko-anglický právnický slovník 3. vydání.

Česko anglický právnický slovník s vysvětlivkami ...

Česko anglický právnický slovník s vysvětlivkami . Nově zpracovaný slovník široce a vyváženě pokrývá pojmoslovní hlavních odvětví českého práva pozornost je věnována i ostatním odvětvím, jako jsou právo patentové, autorské, ochrany životního prostředí atd.Dílo je výsledkem dlouhodobého srovnávání českého práva a angloamerického právního systému.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY