Ze Staňkova do Hollywoodu

Removu.cz Ze Staňkova do Hollywoodu Image
AUTOR
Václav Kabourek
NÁZEV SOUBORU
Ze Staňkova do Hollywoodu.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,31 MB

POPIS

Trávit čas knihou Ze Staňkova do Hollywoodu! Na našem webu removu.cz najdete knihu Ze Staňkova do Hollywoodu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Strhující životní příběh člověka, který se jako sedmnáctiletý stal kvůli pár veršům nepřítelem komunistického režimu. Ve vězení se rozhodl, že se za svobodou vydá třeba na kraj světa. Po dramatickém útěku přes hranice se jeho sen splnil – zakotvil v USA, a to přímo v Hollywoodu mezi největšími filmovými hvězdami. S jednou z nich, Jayne Mansfieldovou, nějakou dobu i žil. Byl povolán do americké armády, sloužil na bojové lodi, procestoval Ameriku, ale svou první manželku našel po padesáti letech ve Františkových Lázních. Jak se říká v Americe: Všechno je dobré, co dobře končí.
INFORMACE

Ze Staňkova do Hollywoodu - Václav Kabourek - Megaknihy.cz

Křest knihy „Ze Staňkova do Hollywoodu" Ve středu 25. 9. 2013 se v Paláci knih NeoLuxor uskutečnil křest knihy Václava Kabourka „Ze Staňkova do Hollywoodu". „Po dramatickém útěku přes hranice se jeho sen splnil - zakotvil v USA, a to přímo v Hollywoodu mezi největšími filmovými hvězdami.

Ze Staňkova se dostal se až k natáčení seriálu M.A.S. H ...

Ze Staňkova do Hollywoodu. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 259,00 Cena bez DPH 235,45 Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY