Kněžka

Removu.cz Kněžka Image
AUTOR
Michael Scott
NÁZEV SOUBORU
Kněžka.pdf
VELIKOST SOUBORU
1,71 MB

POPIS

Kněžka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael Scott. Přečtěte si s námi knihu Kněžka na removu.cz

Dvojčata Josh a Sofie se po krátkém odloučení znovu vracejí na ostrov Danu Talis. Tam se ukáže, že božstva Isis a Osiris jsou pány doktora Dee a rodiči dvojčat. Flamelovi, Niten a Prométheus se mezitím setkají se svými přáteli na Alcatrazu, ale o některé z nich přijdou. Nicholas s Perenellou se marně pokoušejí proniknout do kokonu, v němž spí Areop-Enap, která jediná dokáže čelit obřímu krabovi. Vrací se i Tsagaglalal coby mladá nesmrtelná bohyně. Boj zuří na všech stranách, hrdinové propadají zoufalství. Zvítězí síly dobra, nebo svět propadne zkáze? Vyústění šestidílné napínavé série je naprosto originální a čtenáře rozhodně nezklame.
INFORMACE

Lilia Khousnoutdinova. Život je teď! Žij extaticky!

Kněžka. Kdo napsal knihu Kněžka? Autorem je Michael Scott. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Janečkova druhá "žena" Lilia odhalila: Pravidla sexu ve ...

Je tu jaro a s ním i nové naděje, touhy a lásky. Aby ale láska mohla do vašeho života vstoupit, musíte se nejdřív zbavit vztahů z minulosti, které možná ještě máte v podvědomí. Jaký rituál pro to použít a jak si přivolat do života toho pravého, vám prozradí partnerka Karla Janečka Lilia Khousnoutdinová.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY