Ochrana trávníku proti chorobám, škůdcům, plevelům a abiotickému poškození

Removu.cz Ochrana trávníku proti chorobám, škůdcům, plevelům a abiotickému poškození Image
AUTOR
Bohumír Cagaš
NÁZEV SOUBORU
Ochrana trávníku proti chorobám, škůdcům, plevelům a abiotickému poškození.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,40 MB

POPIS

Trávit čas knihou Ochrana trávníku proti chorobám, škůdcům, plevelům a abiotickému poškození! Na našem webu removu.cz najdete knihu Ochrana trávníku proti chorobám, škůdcům, plevelům a abiotickému poškození a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Souhrn informací o nejčastěji se vyskytujících chorobách trávníku, škůdcum, plevelům a abiotickému poškození. V knize sjou obsaženy domácí i zahraniční zkušenosti s regulací jednotlivých škodlivých činitelů.
INFORMACE

Ochrana trávníku proti chorobám, škůdcům, plevelům a ...

Kupte knihu Trávníky - Ochrana proti chorobám, škůdcům, plevelům a abiotickému poškození 2.vydání (Bohumír Cagaš) s 23 % slevou za 233 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Ochrana rostlin proti chorobam a skudcum levně ...

Ochrana trávníků proti chorobám, škůdcům, plevelům a abiotickému poškození. [Bohumír Cagaš; Jan Macháč] Home. WorldCat Home About WorldCat Help. Search. Search for Library Items Search for Lists Search for Contacts Search for a Library. Create ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY