Nápady na jaro a léto

Removu.cz Nápady na jaro a léto Image
AUTOR
Michala Šmikmátorová
NÁZEV SOUBORU
Nápady na jaro a léto.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,36 MB

POPIS

Trávit čas knihou Nápady na jaro a léto! Na našem webu removu.cz najdete knihu Nápady na jaro a léto a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nechte se inspirovat nápady na jarní a letní tvoření! V této knížce najdete množství zajímavých nápadů na tvorbu nejrůznějších výrobků a dárečků, užitečných i méně užitečných maličkostí pro radost a zábavu. Výrobky jsou rozděleny na jarní a letní období. Jarní část je věnována hlavně velikonočním svátkům, zdobení vajec různými technikami, barvení přírodními materiály, nechybí košíčky a krabičky na vajíčka, kuřátka, slepičky, zajíčci, zkrátka všechno, co k jaru a velikonocům patří. V letní části najdete výrobky z přírodních materiálů, např. letní věneček s jahůdkami, vytvoříte si pískový obrázek, originální šperk k letním šatům, prázdninový deník či čínskou větrohru na zahradu. Použité techniky výroby jsou tentokrát velmi různorodé. Dozvíte se, jak malovat sklo a keramiku, jak se dělá mozaika, odlévá mýdlo, tiskne na textil pomocí šablony, jak si vytvořit papírové výrobky pomocí forem. Naleznete zde podrobné návody na výrobu z přírodních materiálů, drátů, lepenky, papíru, modelovací hmoty, skla a mnoho dalšího.
INFORMACE

19 nejlepších obrázků z nástěnky jaro, léto v roce 2020 ...

Nápady na jaro a léto. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...

Výtvarná inspirace na celý rok, jaro, léto, podzim, zima ...

Nápady na jaro a léto. Michala Šmikmátorová. Nechte se inspirovat nápady na jarní a letní tvoření! V této knížce najdete množství zajímavých nápadů na tvorbu nejrůznějších výrobků a dárečků, užitečných i méně užitečných maličkostí pro radost a zábavu. Výrobky jsou rozděleny na jarní a letní období.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY