Zápisky o západních krajinách za Velkých Tchangů

Removu.cz Zápisky o západních krajinách za Velkých Tchangů Image
AUTOR
Süan-cang
NÁZEV SOUBORU
Zápisky o západních krajinách za Velkých Tchangů.pdf
VELIKOST SOUBORU
10,30 MB

POPIS

Zápisky o západních krajinách za Velkých Tchangů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Süan-cang. Přečtěte si s námi knihu Zápisky o západních krajinách za Velkých Tchangů na removu.cz

Čínský buddhistický mnich Süan-cang (asi 600/602 - 664) prošel v letech 629 - 645 země Střední Asie a dnešní Afghánistán, Pákistán a Indii. Ve svém cestopise zachytil obrovské množství informací o přírodních, společenských, hospodářských, kulturních a náboženských poměrech v uvedených zemích. Překladatel doplnil text poznámkami, slovníčkem buddhistických a jiných výrazů, itinerářem, doslovem, výběrem z pramenů a literatury a rejstříkem. Text doplňují podrobné mapky. Přeložil J. Kolmaš.
INFORMACE

Afghánistán - štítek | Databáze knih

Kniha: Zápisky o západních krajinách za Velkých Tchangů Autor: Süan-cang Čínský buddhistický mnich Süan cang (asi 600/602 664) prošel v letech 629 645 země Střední Asie a dnešní Afghánistán, Pákistán a Indii.

Josef Kolmaš - Databáze českého uměleckého překladu

Kniha: Zápisky o západních krajinách za Velkých Tchangů (Süan-cang). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY