Trump - umění návratu

Removu.cz Trump - umění návratu Image
AUTOR
Kate Bohnerovou
NÁZEV SOUBORU
Trump - umění návratu.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,45 MB

POPIS

Trávit čas knihou Trump - umění návratu! Na našem webu removu.cz najdete knihu Trump - umění návratu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Velký Donald je znovu tady – moudřejší, bohatší a otevřenější než kdy dřív. Autor jedné z nejpopulárnější knih o podnikání všech dob se vrací se svým nejosobnější a nejdramatičtějším příběhem, s příběhem, o němž si nebyl jist, zda ho někdy bude moci vyprávět – s vylíčením toho, jak se postaral o jeden z nejpozoruhodnějších podnikatelských comebacků v historii a nashromáždil přitom hodně přes 3 miliardy dolarů čistého jmění.
INFORMACE

Trump, Donald, Bohner, Kate, Trump: Umění návratu, 1998 ...

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

Míříte do ciziny? Test na koronavirus v okolních státech ...

V drážďanské Semperopeře měla minulý týden premiéru jedna z mých oblíbených oper. Cestu do Remeše (Il viaggio a Reims) napsal Gioacchino Rossini ke korunovaci francouzského krále Karla X. Poprvé ji hráli 19. června 1825 v Paříži.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY