Popravčí

Removu.cz Popravčí Image
AUTOR
Chris Carter
NÁZEV SOUBORU
Popravčí.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,29 MB

POPIS

Popravčí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Chris Carter. Přečtěte si s námi knihu Popravčí na removu.cz

V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí.Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti?Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha - někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle.
INFORMACE

Popravčí - Chris Carter | KOSMAS.cz - vaše internetové ...

Popravčí meč Leopold. Specifikace popravčího meče Leopold:. Celková délka meče cca 107 cm; Rozměry čepele u záštity jsou cca 48x5 mm; Délka čepele cca 78 cm; Délka záštity cca 23 cm; Čepel z pružinové oceli ČSN 14260 kalená v olejové lázni na cca 47 HRC

Poprava zastřelením - Wikipedie

Popravčí se mi zdál stejně dobrý a stejně kvalitní jako první díl a čtení jsem si opět užil. Kapitoly jsou krátké, úderné a svižné a opravdu člověka dokážou udržet při čtení, čehož si na této sérii hodně vážím. Parádní kniha opět a zas doporučuji.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY