Sestry v nouzi

Removu.cz Sestry v nouzi Image
AUTOR
Martina Venglářová
NÁZEV SOUBORU
Sestry v nouzi.pdf
VELIKOST SOUBORU
2,62 MB

POPIS

Sestry v nouzi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martina Venglářová. Přečtěte si s námi knihu Sestry v nouzi na removu.cz

Publikace jako jediná mapuje oblasti, které syndrom vyhoření potencují: problematické vztahy v týmech, konflikty s nadřízenými, sexuální obtěžování, psychický tlak spojený s transformací zdravotnictví. Kniha přináší praktický pohled na diagnostiku těchto jevů, je doplněna orientačními dotazníky a testy a hlavně postupy, které se osvědčily při zvládání problémů v praxi. Pro ilustraci jsou uvedeny kazuistiky jednotlivých problémů sester z praxe. Mezi doporučeními se objevuje také stále málo dostupná supervize ošetřovatelských týmů.
INFORMACE

Sestry v nouzi - Martina Venglářová a kol., brožovaná ...

Křivdu v odměňování cítíme mnoho let, ale právě po úpravě zákona, potažmo katalogu prací, kdy se neregistrované sestry, dokumentační sestry, sestry pracující pod dozorem, atd … automaticky posouvaly do vyšší třídy, laboranti zůstali na svém. Stejná úroveň vzdělání, bohužel rozdílná úroveň odměňování.

Sestry v nouzi: syndrom vyhoření, mobbing, bossing ...

Všechny informace o produktu Sestry v nouzi - syndrom vyhoření, mobbing, bossing - Venglářová Martina, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sestry v nouzi - syndrom vyhoření, mobbing, bossing - Venglářová Martina.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY