Lhář Machinomania (Kniha dvaapůltá)

Removu.cz Lhář Machinomania (Kniha dvaapůltá) Image
AUTOR
Jakub Cwiek
NÁZEV SOUBORU
Lhář Machinomania (Kniha dvaapůltá).pdf
VELIKOST SOUBORU
3,95 MB

POPIS

Trávit čas knihou Lhář Machinomania (Kniha dvaapůltá)! Na našem webu removu.cz najdete knihu Lhář Machinomania (Kniha dvaapůltá) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Velký rozruch v centru Tokia! Loki, využívaný anděly za mizernou mzdu k prostým úkolům, které ho příliš nezajímají, má konečně příležitost roztáhnout křídla. Co se ale stane, když se Lháři postaví bůh, který lépe než kdokoli před ním ví, jak využít… techniku budoucnosti? A to v obrovském měřítku! Úplně nové příběhy o Lokim skvěle zaplňují mezery v jeho dosavadním životopisu. Zjistěte, co dělal Lhář, zatímco vy jste byli přesvědčeni, že odpočíval na pláži s drinkem v ruce. Jakub Ćwiek se v Machinomanii vrací k osvědčené formě povídek, které jsou dějově umístěny hned za druhým dílem série Lhář. České vydání knihy je exkluzivně doplněno povídkou Jmenuji se Mike.
INFORMACE

Lhář - kniha dvaapůltá Machinomania

Kniha vyžaduje znalost severské mytologie, orientovat se ve slovanské a křesťanské také pomůže. Já jsem stěží expert; kdo si má sakra pamatovat, který bůh s kým, proč a s jakým výsledkem, určitě mi unikla spousta narážek. Z několika povídek pomrkává filmová klasika, např. „Terminátor", „Exorcista" a další.

Lhář - Jakub Ćwiek | Knihy Dobrovský

TRITON Ćwiek Jakub: Lhář - kniha dvaapůltá Machinomania . Velký rozruch v centru Tokia! Loki, využívaný anděly za mizernou mzdu k prostým úkolům, které ho příliš nezajímají, má konečně příležitost roztáhnout křídla.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY