Úloha informací v manažerském rozhodování

Removu.cz Úloha informací v manažerském rozhodování Image
AUTOR
Margaret Weaver
NÁZEV SOUBORU
Úloha informací v manažerském rozhodování.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,78 MB

POPIS

Trávit čas knihou Úloha informací v manažerském rozhodování! Na našem webu removu.cz najdete knihu Úloha informací v manažerském rozhodování a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Cílem publikace je vytvořit spolehlivé povědomí o správném chápání významu informací při řízení, zdůraznit jejich úlohu v manažerském rozhodování, ale také upozornit na nebezpečí jejich znehodnocení či špatné interpretace. Jsou zde představeny nejčastější typy kvantifikovatelných manažerských informací a způsoby jejich grafické prezentace. Kniha je určena manažerům na všech stupních řízení, studentům i laické veřejnosti.
INFORMACE

Úloha informací v manažerském rozhodování - Sally Palmer ...

Kupte knihu Úloha informací v manažerském rozhodování od Sally Palmer, Margaret Weaver na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Kniha: Úloha informací v manažerském rozhodování (Sally ...

Úloha manažera v motivaci ošetřovatelského týmu. Od. ... * Umožněte sestrám podílet se na procesu rozhodování v souladu s jejich poznatky a zkušenostmi. ... Sestra manažerka je zodpovědná za velké množství informací, a proto si nemůže všechno zapamatovat.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY