Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi

Removu.cz Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,12 MB

POPIS

Hledáte knihu Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Integrace imigrantů, azylantů a jejich dětí představuje jedno z klíčových témat migračních politik, jimž se jednotlivé státy Evropské unie věnují na mezinárodní úrovni. Úspěšná integrace je totiž nezbytným nástrojem sociální koheze, o níž tyto státy bezpochyby usilují. Publikace. Cílem tří univerzitních pracovišť (Jihočeská universita v Českých Budějovicích, Hanzelhogeschool v nizozemském bGroningenu a Den Sociale Hřjskole v dánském Odense) bylo představit možné metody sociální práce v této oblasti a přispět tak k rozvoji teoretických i praktických schopností a dovedností sociálních pracovníků, kteří mohou proces integrace cizinců výrazně ovlivnit. Tato publikace by měla přispět ke zlepšení kvality sociálních služeb, jichž se imigrantům, azylantům a jejich dětem dostává.
INFORMACE

Socialni prace s azylanty | Sleviste.cz

Kniha: Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi (Triton). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Metody sociální práce s imigranty, uprchlíky a jejich dětmi []

Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi Příručka pro pedagogy Dvořáková, J., Horská, J. a kol.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY