Muzeum tebe

Removu.cz Muzeum tebe Image
AUTOR
Carys Bray
NÁZEV SOUBORU
Muzeum tebe.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,46 MB

POPIS

Hledáte knihu Muzeum tebe? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Carys Bray? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Dvanáctiletá Clover Quinnová vyrůstá jen s tátou Darrenem a v hlavě má spoustu nezodpovězených otázek. Rozhodne se, že letos o prázdninách na ně najde odpovědi. Z věcí, které zbyly po její matce Becky, začne v prázdném pokoji vytvářet muzeum. Jako kurátorka vybírá předměty, které ji nejvíce zaujaly, a postupně skládá příběh matčina, otcova i svého života. Střípky každého příběhu je však možné poskládat různě – podle toho, co hledáme a jaké máme touhy a představy.
INFORMACE

Muzeum tebe - Carys Brayová | KOSMAS.cz - vaše internetové ...

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

Virtuálně do muzea - Národní muzeum

Muzeum tebe - Carys Bray . Dvanáctiletá Clover Quinnová vyrůstá jen s tátou Darrenem a v hlavě má spoustu nezodpovězených otázek. Rozhodne se, že letos o prázdninách na ně najde odpovědi. Z věcí, které zbyly po její matce Becky, začne v prázdném pokoji vytvářet muzeum.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY