Řím

Removu.cz Řím Image
AUTOR
Michael Kerrigan
NÁZEV SOUBORU
Řím.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,70 MB

POPIS

Trávit čas knihou Řím! Na našem webu removu.cz najdete knihu Řím a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Starověká římská civilizace trvala téměř tisíc let. V době, kdy dosáhla vrcholu, sahala římská říše od Británie na severozápadě Evropy po Egypt a Sýrii na Středním východě. Svět starověkých Římanů ožívá v nápisech různého data – od raného období římské republiky až po poslední dny existence římské říše. Nápisy jsou vyryty do bronzových destiček nebo vytesány do kamenných tabulek, pohřebních stél, ale třeba i schodů v hledišti amfiteátru. Pocházejí z míst od sebe tak vzdálených, jako jsou Pompeje v Itálii, Cádiz ve Španělsku, Arykanda v Turecku nebo Palmýra v Sýrii. Zaznamenávají slova a činy politiků, vojáků, kněží, gladiátorů i prostých lidí a vypovídají o věcech tak rozmanitých, jako je žal nad ztrátou blízké osoby, náboženské obřady, politické přesvědčení, vojenská vítězství, stavební projekty – anebo jídelní lístek, na nějž lákaly hosty číšnice v pompejském hostinci.
INFORMACE

Čas v místě Řím, Itálie teď - Time Zone

TémataItálie Rady na cestu Řím. Připravili jsme pro vás pět praktických rad, s čím počítat při návštěvě Říma. Vyberte si z našich 30 zájezdů do Říma Zobraz zájezdy. Chystáte se do Říma? Pak se vám určitě bude hodit pár praktických rad, jak se na cestu připravit. Máme pro vás pět doporučení, s čím ...

10 nejlepších aktivit a památek - Řím - Tripadvisor

Nejlepší aktivity a památky - Řím: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie nejlepších aktivit a památek v Římě, Itálie na Tripadvisoru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY