Varování

Removu.cz Varování Image
AUTOR
Ilona Fryčová
NÁZEV SOUBORU
Varování.pdf
VELIKOST SOUBORU
10,62 MB

POPIS

Hledáte knihu Varování? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Ilona Fryčová? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Všude kolem nás se dějí i nepěkné věci, bohužel, jejich obětmi se stávají také děti. Ale občas „cosi“ dítě varuje, zachrání ho před něčím zlým. Snad dobří duchové?! Ilona Fryčová napsala sedm příběhů, ve kterých malí hrdinové prožívají nepříjemné okamžiky, plní nesnadné úlohy, stojí před tíživými životními situacemi. Dospělí, zdá se, nevnímají, že jejich potomky něco ohrožuje, trápí, bolí. Utápějí se ve vlastních zármutcích a problémech. A tehdy se objeví „kdosi“, ten, kdo umí poradit, utěšit, nasměrovat…Napínavé duchařské povídky Ilony Fryčové vyzařují jakési světlo, které dokáže popsat právě jen ona, protože sama vnímá svět vnitřním zrakem – tak, jak si ho pamatuje z dětství.
INFORMACE

HZS Olomouckého kraje - Varování - Hasičský záchranný sbor ...

Upozornění a varování. Podvody v dopravě jsou v poslední době častým jevem. V této sekci upozorňujeme na možné podvodné firmy. Svaz spedice a logistiky založil pracovní skupinu, které se zabývá podvody v mezinárodní kamionové dopravě. Dle informací se podvody uskutečňují podle následujícího postupu:

Varování - Kathryn Croft | Databáze knih

Zpráva o činnosti systému rychlého varování pro potraviny a krmiva v České republice za rok 2011 (PDF, 873 KB). Systém rychlého varování pro potraviny a krmiva (Rapid Alert System for Food and Feed - RASFF) slouží pro sdílení informací o přímých nebo nepřímých rizicích ohrožujících zdraví lidí, zvířat a životní prostředí, která pocházejí z potravin nebo krmiv.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY