O psaní... Chci vědět víc!

Removu.cz O psaní... Chci vědět víc! Image
AUTOR
Markéta Dočekalová
NÁZEV SOUBORU
O psaní... Chci vědět víc!.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,66 MB

POPIS

Trávit čas knihou O psaní... Chci vědět víc!! Na našem webu removu.cz najdete knihu O psaní... Chci vědět víc! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kdo si kdy nepoložil otázku, jak se to vlastně dělá, aby se člověk stal úspěšny´m a známy´m spisovatelem? Autorky publikace hledají odpovědi v rozhovorech s úspěšnými českými literáty a scenáristy. Jak píší, co je pro jejich tvorbu důležité a co mělo na jejich úspěch zásadní vliv prozrazují Ivona Březinová, Michaela Burdová, Michaela Fišarová, Josef Formánek, scenárista Petr Jarchovský, Hana Marie Körnerová, Irena Obermannová, Jaroslav Uhlíř a Josef Urban. Ve druhé části knihy najde čtenář rozhovory o dnes nejoblíbenějších knižních žánrech: se spisovatelem Ondřejem Neffem o psaní sci-fi, s Michalem Černíkem o pohádkách pro děti, s Bárou Nesvadbovou o ženské literatuře, s Otomarem Dvořákem o hororu, s Janem Rybářem o detektivce a s Luďkem Wellnerem o současném historickém románu. S kanadským autorem Denisem Thériaultem autorky hledají odpověď na otázku jak dosáhnout mezinárodního literárního úspěchu. Kniha potěší nejen milovníky psaní, ale také čtenáře, kteří rádi nahlédnou do zákulisí současné literární tvorby.
INFORMACE

Kniha O psaní... Chci vědět víc! - 16 rozhovorů s ...

Objednávejte knihu O psaní... Chci vědět víc! - 16 rozhovorů s úspěšnými literáty v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

O psaní... Chci vědět víc! - Markéta Dočekalová | Knihy.ABZ.cz

Chci vědět víc! Kdo si kdy nepoložil otázku, jak se to vlastně dělá, aby se člověk stal úspěšny ´ m a zn á my ´ m spisovatelem? Autorky publikace hledaj í odpovědi v rozhovorech s úspěšnými českými literáty a scenáristy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY