Obsese

Removu.cz Obsese Image
AUTOR
Vladimír 518
NÁZEV SOUBORU
Obsese.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,66 MB

POPIS

Trávit čas knihou Obsese! Na našem webu removu.cz najdete knihu Obsese a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Obsese, to je název nové publikace umělce Vladimira 518, která se zaměřuje na dvacítku unikátně vybraných současných českých umělců několika generací. Představuje je však naprosto jinak, než by kdo čekal. V neformálních rozhovorech a zákulisních fotografiích zkoumá jejich inspirační zdroje, záliby a obsese. Ukazuje umělce jako obyčejné lidi, workoholiky, fanatiky, kteří jsou fascinovaní uměním, ale i obyčejnými věcmi. Zkoumá jejich obsese prostřednictvím tří témat – umělec, jeho inspirace a pracovní prostor. Samotné umění autorů se v knize objevuje spíše nahodile. Obsese není publikace o umění, ale o cestě, která vede umělce k jeho stvoření.Kniha přináší jiný pohled na nejvýraznější osobnosti českého umění jako jsou sochař a malíř Karel Malich, sklářská výtvarnice Jaroslava Brychtová, malíř Petr Nikl, fotograf Ivan Pinkava nebo konceptuální umělec Jiří Kovanda a dalších patnáct tvůrců. Spoluautorem konceptu knihy je kurátor Ondřej Chrobák, který dále publikaci doplnil o volné biografie.
INFORMACE

Morbidly obese | definition of Morbidly obese by Medical ...

Obsese (z lat. ob-sessio, posedlost) je v psychologii označení pro vtíravé (obsedantní) myšlenky, nápady, nebo nutkání k jednání.Může se objevit po celé řadě "spouštěcích podnětů", např: při podání ruky s cizí osobou, po zamčení bytu apod. Obsedantní pocity (např. hudební obsese, kdy se stále vtírá určitá melodie) se projevují náhle a nezávisle na vůli ...

Obese - definition of obese by The Free Dictionary

爱词霸权威在线词典,为您提供obese的中文意思,obese的用法讲解,obese的读音,obese的同义词,obese的反义词,obese的例句等英语服务。 首页 翻译

SOUVISEJÍCÍ KNIHY