Vysokohorská turistika

Removu.cz Vysokohorská turistika Image
AUTOR
Soňa Boštíková
NÁZEV SOUBORU
Vysokohorská turistika.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,55 MB

POPIS

Trávit čas knihou Vysokohorská turistika! Na našem webu removu.cz najdete knihu Vysokohorská turistika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pod vysokohorskou turistikou si obecně můžeme představit veškerý pohyb v horách. Avšak tento pojem je velice široký a nejednoznačný, kniha proto přináší jeho jasné a přesné vymezení. Můžeme bez nadsázky říci, že autorka předkládá stručného průvodce a učitele všech, kdo mají rádi chození po horách a hodlají vyrazit na aktivní dovolenou. Čtenář v publikaci nalezne základní informace o vhodném vybavení pro krátké i dlouhé výlety, včetně doporučení jak se co nejvhodněji obléci, popis potřebných zanalostí a dovedností pro pohyb v horském terénu včetně bezpečnostních zásad. Zájemci o tento krásný sport jistě přivítají tipy, kam vyrazit.
INFORMACE

Horská turistika - Wikipedie

Všechny informace o produktu Kniha Vysokohorská turistika KOPP Winter, Stefan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vysokohorská turistika KOPP Winter, Stefan.

NÁVRHY PROGRAMŮ PRO SKUPINY - Cestovní kancelář Outdoor Travel

PĚŠÍ A VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA. Celodenní túry v horském a vysokohorském prostředí. Těšit se můžete na překrásné scenérie Alp, divoké skalní skupiny Dolomit, romantické Polské Tatry a kouzelné Pieniny. Budete si moci vybrat túru z několika variant. Naši průvodci vám poradí s jejich výběrem a budou se starat o vaši ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY