Drezura se svědomím

Removu.cz Drezura se svědomím Image
AUTOR
Helena Enenkelová
NÁZEV SOUBORU
Drezura se svědomím.pdf
VELIKOST SOUBORU
10,45 MB

POPIS

Drezura se svědomím je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Helena Enenkelová. Přečtěte si s námi knihu Drezura se svědomím na removu.cz

Naše svědomí nás dokáže dovést k jezdecké harmonii, jakoby dávno samo znalo cestu."Spojení člověka a koně je posvátné. Píše se o něm v každé lepší jezdecké příručce. A přece se zdá, že nám toto spojení utíká pod prsty, že se nám kamsi vytrácí z drezurních obdélníků a jízdáren. To protože v naší uspěchané době jsou naše hlavy přeplněné balastem a my ztrácíme pojem o tom, co je opravdu důležité. Odvádíme naši pozornost prázdnými snahami se „pořádně narovnat, prošlápnout patu a na koně zatlačit.“ To ale nikdy nebude fungovat. První, co se musí jezdec naučit (což platí i pro začátečníky, respektive především pro začátečníky), je uvolnit svou mysl. Všechny ostatní jezdecké schopnosti pak přijdou neuvěřitelně snadno."
INFORMACE

Jak ušetřit natrvalo - Drezura ČJF

Drezura se svědomím Helena Enenkelová | Helena Enenkelová (2015) Naše svědomí nás dokáže dovést k jezdecké harmonii, jakoby dávno samo znalo cestu."Spojení člověka a koně je posvátné.

Somatopsychologie koní + Drezura se svědomím / Nejlevnější ...

Drezura se svědomím Transformační komunikace nám pomáhá překonat zažité představy mysli a dostat se za hranice smyslového poznání. Za hranicemi mysli se skrývá neropoznané -transcendentální- ježdění, pravé umění jezdecké, harmonie myslí nepochopitelná, rozumem nepopsatelná a mezi jedinci nepředatelná.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY