Dotyky lásky

Removu.cz Dotyky lásky Image
AUTOR
Jozef Kolibecký
NÁZEV SOUBORU
Dotyky lásky.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,40 MB

POPIS

Trávit čas knihou Dotyky lásky! Na našem webu removu.cz najdete knihu Dotyky lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Básnická debutová zbierka autora zo Senice je plná čarovnej nehy, poetických okamihov, farieb, vôní a zmyslového dráždenia, ale najmä lásky a spomienok na ňu. V básňach sa zrkadlia vzťahy k žene, matke, starej matke, k ľuďom, k svetu...DOTYKY LÁSKY Jozefa Kolibeckého sú napísané zo srdca a pre srdcia iných, v ktorých rovnako ako v tom jeho prebýva láska. Pretože láska je všetko... všetko, čo potrebujeme.
INFORMACE

Dotyky lásky od 7,24 € - Heureka.sk

Už jsou to tři roky, co je Lena Bachmayerová daleko od domova kvůli studiu fyzioterapie ve Vídni. Tehdy jí zklamání z lásky ulehčilo odchod. Jednoduše chtěla odejít...

Tip na valentínsky darček: Karel Gott vydáva dvoj-CD ...

Jsou velmi citliví a násilný sex nevyhledávají. Proto Raka dokonale odzbrojíte něžnými dotyky a hlazením. Horoskop lásky naznačuje, že nejvhodnějším partnerem pro Raka jsou Lvi, Panny, Štíři, Býci a Raci. Rozumět si v posteli nebudou asi s Váhou, Kozorohem či Beranem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY