Proroctví ráje

Removu.cz Proroctví ráje Image
AUTOR
Graham Brown
NÁZEV SOUBORU
Proroctví ráje.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,90 MB

POPIS

Hledáte knihu Proroctví ráje? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Graham Brown? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Třetí akční, dobrodružný thriller z pera autora napínavých příběhů Černý déšť a Černé slunce. Moudrost víry. Moc vědy. Hříchy člověka... Zásilka doručená do budovy OSN v New Yorku obsahuje výhrůžnou zprávu kontaminovanou neznámým vysoce infekčním virem. Několik dní nato najde francouzská policie v opuštěném domě na předměstí Paříže tělo umučeného věhlasného genetika – jeho otisky se našly na nebezpečné zásilce a jeho dávný přítel, bývalý agent CIA a někdejší žoldák Hawker, chce zjistit, co se stalo. Spojí síly s agentkou Národního výzkumného institutu Danielle Laidlawovou a společně se vydávají po stopách vrahů i vysoce tajného výzkumu. Pátrání a kusé informace je nasměrují z ulic Paříže na aukci v katakombách pod Bejrútem a přes iránskou poušť až k vůdci apokalyptické sekty, vybaveného zbraní, která může lidstvu zajistit věčný ráj – nebo rozpoutat peklo na zemi.
INFORMACE

Kniha Proroctvi raje - Trh knih - můj antikvariát online

Kupte knihu Proroctví ráje (Graham Brown) s 20 % slevou za 239 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Proroctví ráje / Nejlevnější knihy

Kupte knihu Proroctví ráje (Graham Brown) s 16 % zľavou za 9.02 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY