Jak se učíme

Removu.cz Jak se učíme Image
AUTOR
Benedict Carey
NÁZEV SOUBORU
Jak se učíme.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,45 MB

POPIS

Trávit čas knihou Jak se učíme! Na našem webu removu.cz najdete knihu Jak se učíme a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Ať už jste o správném učení slyšeli v životě cokoli, zapomeňte na to! Benedict Carey, oceňovaný vědecký reportér z New York Times, shrnul dosavadní poznatky z oblasti výzkumu lidské paměti a servíruje je čtenáři zároveň s praktickými a použitelnými radami. Vše je prý jinak, než jsme si mysleli. Učení můžeme praktikovat mnohem jednodušeji a příjemněji a výsledků dosáhnout s menším úsilím, než jsme zvyklí. Ticho, klid, soustředění se jen na jednu věc a biflování? Kdeže! Klidně si můžeme pustit muziku a dělat pět věcí najednou. Náš mozek si s tím hravě poradí a ještě nás odmění tím, že si budeme pamatovat víc. Jen musíme vědět, jak na něj! V knize najdete konkrétní odpovědi na tyto a další praktické otázky: Je lepší trénovat jednu dovednost, dokud ji automaticky nezvládnete, nebo se učit víc věcí najednou? Co je nejčastějším důvodem „vybouchnutí“ u zkoušky, když jste si mysleli, že jste pečlivě připraveni? Jsou vůbec k něčemu zápisky a poznámky, které si na přednáškách či kdekoliv, kde nasáváte nové informace, děláte? Vadí vyrušování od učení? K čemu je a není dobré tzv. biflování? Jaký vliv má na učení spánek?
INFORMACE

Jak se učit matematiku. Matika už nebude nikdy problém

♥UČÍME SE HÁČKOVAT ... Háčkování je jak se píše prací velmi starou,jejíž původ a vznik sahá až do středověku.Oproti jiným ručním pracím se dlouho opomíjelo,protože bylo považováno za mnohem složitější a staromódnější než třeba pletení.

7 tipů, jak se naučit rusky online - StudentMag

Kniha Jak se učíme je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 17x: Čtenářské výzvě ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY