Vánoční loterie

Removu.cz Vánoční loterie Image
AUTOR
Carol Higgins Clark
NÁZEV SOUBORU
Vánoční loterie.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,95 MB

POPIS

Vánoční loterie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Carol Higgins Clark. Přečtěte si s námi knihu Vánoční loterie na removu.cz

V malebném městečku Branscombe ve státě New Hampshire se všichni obyvatelé zapojují do příprav Festivalu radosti. Večer před začátkem festivalu se skupina zaměstnanců místní tržnice dozví, že vyhráli 180 milionů dolarů v loterii. Jeden z jejich spolupracovníků Duncan se ale na radu dvou podvodných finančních poradců na poslední chvíli rozhodl, že si nevsadí. Vzápětí zmizí. V sousedním městě kdosi zakoupil druhý vítězný los, ale výherce se zatím nepřihlásil. Mohl ho tajně koupit Duncan? Sympatické hrdinky - amatérská pátračka Alvira Meehanová a soukromá vyšetřovatelka Regan Reillyová - přijely do Branscombu na festival. Právě ony mohou přijít celé věci na kloub. Když nahlédnou pod povrch věcí, zjišťují, že život v Branscombu není tak poklidný, jak se na první pohled zdá. Klidný starosvětský víkend na venkově bere za své. Napínavý sváteční příběh vás donutí řítit se stránkami knihy jako o závod!
INFORMACE

Loterie, loterijní hry

VÁNOČNÍ Soutěž S TESCEM O POUKÁZKY V CELKOVÉ HODNOTĚ 6 000 Kč Velký průzkum Tesco k 30. výročí svobodných Vánoc zjistil, že tyto svátky zůstávají pro Čechy typicky rodinné i televizní. Návštěvy blízkých, sledování pohádek a vlastnoručně pečené cukroví pro nás představují Vánoce takové, jak je máme rádi.

Mimořádná Sportka 2020 💰 termíny, výsledky | Loterie-tikety.cz

Vánoční los nebo třeba vypněný tiket štědré loterie patří k oblíbeným dárkům nejen u nás, ale i ve světě. Tady je pět příběhů o lidech, kterým losy přinesly během svátků radost a čtyřem z nich i ohromné bohatství.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY