Kouzelná Beruška a Černý Kocour: Bouře

Removu.cz Kouzelná Beruška a Černý Kocour: Bouře Image
AUTOR
Zagtoon
NÁZEV SOUBORU
Kouzelná Beruška a Černý Kocour: Bouře.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,89 MB

POPIS

Trávit čas knihou Kouzelná Beruška a Černý Kocour: Bouře! Na našem webu removu.cz najdete knihu Kouzelná Beruška a Černý Kocour: Bouře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Finále konkurzu na novou rosničku do zpráv o počasí je tu! Aurora si je vítězstvím tak jistá! Když ale nakonec vyberou jinou dívku, její zklamání a hněv zneužije podlý Lišaj, který ji svým akumou přemění na Bouři. Její řádění ohrožuje všechny obyvatele města a je třeba rychle zasáhnout. Jak si s ní poradí Kouzelná Beruška a Černý Kocour?
INFORMACE

Kouzelná Beruška a Černý Kocour: Tajný deník ...

Kouzelná Beruška a Černý Kocour: Bouře Finále konkurzu na novou rosničku do zpráv o počasí je tu! Aurora si je vítězstvím tak jistá! Když ale nakonec vyberou jinou dívku, její zklamání a hněv zneužije podlý Lišaj, který ji svým akumou přemění na Bouři. Její řádění ohrožuje všechny obyvatele města a je třeba ...

Kouzelná Beruška a Černý kocour (youtube pohádka ...

Kouzelná Beruška a Černý Kocour - Bouře. Zhrzená rosnička se promění pomocí Akumy v Bouři. Přinese Lišajovi mirákula? Kouzelná Beruška a Černý Kocour - Křižák. Tentokrát poštve Lyšaj proti Berušce a Kocourovi jejich vlastní kamarádku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY